Wolna Strefa

Sekcje

ROZKŁAD ZAJĘĆ W RAMACH SEKCJI ZAINTERESOWAŃ - 2018/2019

SEKCJA EDUKACYJNA - Poniedziałek - Piątek w godz. 15.00 - 17.00

SEKCJA GIER I ZABAW - Poniedziałki w godz. 16.00 - 18.00

RADIO-STACJA  SPOD KARCZÓWKI  - Wtorki w godz. 15.00 - 17.00

SEKCJA ARTYSTYCZNA - w godz. 16.00 - 18.00

SMAK NA TAK - Środa w godz. 16.00 - 18.00

SEKCJA "BĄDŹ SOBĄ" - Piątek w godz. 16.00 - 18.00

SEKCJA SPORTOWA - Czwartki w godz. 16.00 - 18.00

 

SEKCJA EDUKACYJNA

To codzienna oferta przygotowana z myślą o wsparciu edukacyjnym naszych podopiecznych. Codziennie miedzy 15.00 a 17.00 wychowawcy chętnie pomogą w odrabianiu lekcji, czy wyrównywaniu dysproporcji edukacyjnych.

 

SEKCJA ARTYSTYCZNA

".... tworzyc każdy może?;)"

Zapraszamy w każdy wtorek na zajęcia plastyczne od godziny 16.00 do 18.00 naszego klubu. Co na nich robimy...? Malujemy , rysujemy, rzeźbimy, haftujemy, lepimy, wycinamy, naklejamy-jednym słowem-tworzymy. Poznajemy nowe techniki kreatywne ,tj. fusing, decoupage, embossing?;)Chodzimy na wernisaże, wystawy, plenery- jak się bawimy??przyjdź, zobacz zostań.


 

SEKCJA GIER I ZABAW

Gry planszowe, łamigłówki , quizy i turnieje. Nauka poprzez zabawę. Integracja w drodze do zwycięstwa. Wszystko to w każdy poniedziałek po 16 :)

 

SEKCJA SPORTOWA


"W zdrowym ciele zdrowy duch..."
Piłka nożna, koszykówka, siatkówka to tylko niektóre ze wspaniałych dyscyplin sportowych, jakie będziemy poznawać. Jeśli więc chcesz poprawić swoją kondycję, wytrzymałość, ogólną sprawność wraz z korzyścią dla własnego zdrowia  - sekcja gier i zabaw powinna stać się Twoją formą aktywności.


RADIO-STACJA SPOD KARCZÓWKI

W naszym klubie działa radio internetowe " Wolna Strefa". Prowadzącymi oraz redaktorami są nasi klubowicze. Dzięki pracy w  radiu mogą nabywać oraz doskonalić swoje umiejętności dziennikarskie. W radiu sami tworzymy i opracowujemy materiał na nasze audycje . Jeśli chcesz spróbować swoich sił dziennikarskich , zapraszamy do nas na ul.Karczówkowska 36.

"Kiedy jedna osoba komunikuje się z drugą, ta druga zawsze mniej lub bardziej rozumie, jakie znaczenia miał komunikat tej pierwszej"
John Fiske


SEKCJA "BĄDŹ SOBĄ"

W każdy piątek zapraszamy na rozmowy bez limitu, na słodki poczęstunek przy kawie (INCE), na nieograniczoną dawkę rozrywki przy bilardzie i ping - pongu. Lekkie piątki, kiedy każdy może wyrazić siebie :) Zapraszamy zawsze po 16 :)