Wolna Strefa

PAZDZIERNIK_2107

Opublikowano: 03.10.2017

JESIEŃ JESIEŃ , HEJŻE TY :)

Pogoda za oknami coraz mocniej daje nam odczuć porę roku. Za oknami coraz częściej pada deszcz, ale my się nie damy jesiennej nudzie.

Na początek jesieni wizyta w stadninie koni "MAAG"

Jesienne akcenty widoczne są również w klubie :) Poniżej produkcja ludzików kasztanowych podczas zajęć sekcji plastycznej :)

Do wojska czas :)

W czwartek, 5 października 2017r. udaliśmy się do jednostki wojskowej na Kieleckiej Bukówce. Jest to Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych. Nie miejscu mieliśmy okazję "podpatrzeć" pracę wojskowych od wewnątrz. Poznaliśmy bojowe pojazdy, śmigłowiec a także wojskowy ekwipunek.

Zaraz po wizycie na Bukówce, w sobotę , 7.10.2017 r. udaliśmy się z grupą naszych podopiecznych na wycieczkę do Wrocławskiego ZOO.

Urodziny :)

W poniedziałek, 9.10.2017 r. serdeczne życzenia urodzinowe składaliśmy naszej wychowawczyni, Pani Magdzie :) STO LAT :)

"Z dala od uzależnień"

Na terenie naszej placówki realizowany jest od maja projekt "Z dala od uzależnień". To cykl warsztatów profilaktycznych realizowanych na terenie szkół i klubów. W ramach projektu organizujemy aktywne formy wypoczynku dla młodych ludzi, mające na celu przeciwdziałanie uzależnieniom od substancji psychoaktywnych (wyjścia na bilard, siłownię, do parku linowego etc.)

UWAGA UWAGA


W SOBOTĘ 14.10.2017 r. uczestniczymy w rozgrywkach półfinałowych Ligii Wolnych Stref. Zbiórka drużyny o godz. 10.00 w klubie.

Spotkanie z drużyną z Przededworza zakończyło się dla nas sukcesem (3:2) i pozwoliło nam na wejście do finału :) GRATULACJE DLA DRUŻYNY :)