Wolna Strefa

GRUDZIEN_2017

Opublikowano: 04.12.2017

Krok po kroku... do nowego roku :)

To już grudzień, ostatni miesiąc starego roku. Miesiąc wyjątkowy, w którym świętujemy Boże Narodzenie. Trzymamy kciuki za przyjazną zimową pogodę i przygotowujemy się do świąt. Początek miesiąca upłynął nam pod znakiem zbiórki żywności.

Kolejna edycja przedświątecznej zbiórki żywności odbędzie się już w kolejny weekend za tydzień (tj. 8-9.12.2017 r.) Wszystkich chętnych do udziału w zbiórce wolontariuszy będziemy na bieżąco informować o szczegółach.

W poniedziałek o Barbarze i o Mikołaju :)

Początek grudnia to okres bardzo miłych , pełnych radości świąt. W dniu 4 grudnia obchodzimy wspomnienie Świętej Barbary - patronki górników , a w środę Mikołajki. To ciekawe święta i dość wyjątkowe. A dlaczego ? Odpowiedź na to pytanie możecie usłyszeć już w poniedziałek 4.12.2017 r. na antenie Radia "Wolna Strefa" od godz. 15.00. Wówczas nasza "Radiowa paczka spod Karczówki" opowie wam wiele ciekawostek o tych świętach :)

Witaj Święty Mikołaju :)

W środę 6.12.2017 r. gościliśmy w naszym klubie Św. Mikołaja , który tym razem pamiętał również o rodzicach naszych podopiecznych. Razem spędziliśmy bardzo miłe popołudnie :)

 

Wspólne przygotowanie prezentów mikołajkowych :)

Św. Mikołaj z wizytą u nas w klubie :)

Prezenty dla rodziców :)

Rodzice zadowoleni :)