Wolna Strefa

STYCZEN_2018

Opublikowano: 03.01.2018

Nowy Rok :)

Witamy w Nowym Roku 2018. Jesteśmy pełni nadziei i oczekiwań co przyniesie nam czas. Nowy Rok jest jak nieodkryta talia kart, jak wielka niewiadoma, którą powoli odkrywamy. Jaki to będzie rok ??? Co nam przyniesie ??? Oby jak najwięcej dobrych wiadomości i sukcesów, czego sobie oraz naszym przyjaciołom życzymy.

UWAGA UWAGA - Godziny otwarcia klubu:

Od wtorku (2.01.2018 r.) do piątku (5.01.2018 r.) klub czynny w godzinach: 13.00 - 19.00

Sobota (6.01.2018 r.) Święto Trzech Króli - klub nieczynny

Noworoczne postanowienia z radiem "Wolna Strefa"

We wtorek 2.01.2018 r. nasza "Radiowa Paczka Spod Karczówki" nagrywała bardzo ciekawą audycję o noworocznych postanowieniach. Czy są postanowienia, jak ich przestrzegać, czy w ogóle mają sens ??? O tym zagadnieniu będzie można posłuchać co nieco już w poniedziałek od 15.15 na antenie radia "Wolna Strefa".

Noworoczna aktywność :)

W nowy rok wchodzimy aktywnie, udzielając się na sekcjach zainteresowań. Na początek rozegraliśmy turniej ping - ponga dla grupy starszej. 

Zmagania dziewcząt :)

Poniżej na zdjęciu zwycięska trójka: Oskar , Emil i Asia :) Gratulujemy wygranej :)

Nie samym sportem człowiek żyje - tak więc znaleźliśmy czas na doskonalenie naszych umiejętności plastycznych :) Wspólnie przygotowywaliśmy kolorowe kwiaty ze starych płyt - które będą prezentem z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.


Doskonaliliśmy również swoje umiejętności manualne i techniczne....

oraz matematyczne... z instruktorem matematyki - Panem Bartkiem

Coraz większą popularnością w naszym klubie cieszą się poniedziałkowe zajęcia w ramach sekcji gier i zabaw. Ostatnimi czasy coraz częściej zmagamy się podczas rozgrywek gier planszowych sprawdzających naszą wiedzę z zakresu fauny i flory Polski :)

Podczas zajęć plastycznych niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszy się technika decoupage :)

Zima śnieg :)

Korzystając z okazji jaką stworzyła nam pogoda postanowiliśmy zorganizować zajęcia sportowe na świeżym powietrzu. W ramach "białego szaleństwa" ulepiliśmy bałwana :) Było to nieco trudne zajęcie (śnieg był zmrożony, nie chciał się lepić) ale mini wersja bałwana powstała dzięki naszej determinacji :)

Na początku tygodnia w  ramach sekcji gier i zabaw graliśmy w "Małpki". Jak widać zabawa była przednia :)

Przyszedł też czas na toi wspólnie zgłębić tajniki wizażu :)