Wolna Strefa

MARZEC_2018

Opublikowano: 02.03.2018

UWAGA UWAGA !!!

W związku z okresem Świątecznym klub będzie pracował w następujących godzinach:

29.03.2018 r. WIELKI CZWARTEK 10.00 - 16.00

30.03.2018r. WIELKI PIĄTEK - KLUB NIECZYNNY

31.03.2018 WIELKA SOBOTA - KLUB NIECZYNNY

1 - 2.04.2018 - I i II Dzień Świąt -  KLUB NIECZYNNY

3.04.2018 - WTOREK - KLUB czynny w godzinach: 10.00 - 16.00

 

Ferie , ferie... i po feriach

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak też zakończył się okres zimowego wypoczynku. Co nie oznacza, że zakończyła się zima. Trwa ona w najlepsze i póki co mróz nie chce odpuścić. My po cichutku zaczynamy jednak  marzyć o wiośnie i czynimy pierwsze przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy :)

DZIEŃ KOBIET


Początek Marca niesie ze sobą pewien wyjątkowy dzień :) To dzień kiedy świętują wszystkie kobiety i kobietki :) Te młodsze i starsze :) Wszystkim Paniom w dniu ich święta składamy serdeczne życzenia. Miłości i szacunku życzymy nie tylko dziś, ale przez cały rok :)

Zapraszamy do zmagań w ramach sekcji gier i zabaw :)

Drodzy klubowicze przypominamy o poniedziałkowej sekcji gier i  zabaw :) Tym razem na topie były: gra zręcznościowa: "JENGA" oraz Puzzle :)

Wielkanocna Zbiórka Żywności - "Tak pomagam"

Informujemy , iż nasi podopieczny w najbliższy weekend tj. 9 i 10.03.2018 r. (piątek i sobota) wezmą udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności organizowanej przez CARITAS Polska pod hasłem: "Tak pomagam". Uczestnicy spotykają się w naszym klubie w piątek o godzinie 13.15 oraz w sobotę o godz. 11.00. Następnie udamy się do TESCO, os. Na Stoku gdzie będziemy rozdawać ulotki.

W kolejny weekend tj. 16-17.03.2018 r. również uczestniczymy w Zbiórce Żywności organizowanej przez Kielecki Bank Żywności.

 

Zajęcia plastyczne

Przypominamy , iż w każdy wtorek w naszym klubie odbywają się zajęcia plastyczne. Szczególną popularnością cieszy się technika decoupage. Poniżej przedstawiamy mini galerię naszych prac:

Zajęcia sportowe - w każdy czwartek zapraszamy na zajęcia sportowe :) Na poniższych zdjęciach mini turniej bieganego tenisa stołowego :)

Zapraszamy na zajęcia wczesnej profilaktyki :)

W naszym klubie realizowane są zajęcia (warsztaty) profilaktyczne rekomendowane przez KBPN oraz Ministerstwo Zdrowia.

Po zajęciach profilaktycznych postanowiliśmy zażyć trochę ruchu :) Sekcja sportowa :)

Przypominamy , iż w każdy piątek w naszym klubie odbywają się profesjonalne zajęcia wizażu :)

Święta Wielkiej Nocy już tuż tuż :)

Jak co roku nasi klubowicze udają się z symbolicznymi prezentami oraz z życzeniami do zaprzyjaźnionych osób :) Na poniższej fotorelacji możemy zobaczyć bardzo sympatyczną wizytę u Pani Dyrektor "Wolnej Strefy"

Było bardzo słodko  :):)

Wszystkim klubowiczom, naszym przyjaciołom oraz rodzinom życzymy pogodnych i spokojnych świat Zmartwychwstania Pańskiego. Niech ten wyjątkowy czas niesie wiarę i nadzieję w drodze do lepszego jutra. WESOŁEGO ALLELUJA :)