Wolna Strefa

WRZESIEN_2018

Opublikowano: 04.09.2018

Wakacje, wakacje.... i po wakacjach

Czas płynie nieubłaganie, wszystko co dobre szybko się kończy. Wakacje, lato i beztroska powoli się kończą. Wracamy do codziennych obowiązków , wspólnego odrabiania lekcji i do szkolnego życia. W związku z powyższym informujemy, iż od 1.09.2018 r. klub będzie czynny w godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 13.00 - 19.00

Soboty: 10.00 - 14.00

Parafialny festyn na zakończenie wakacji

W tym roku wakacje zakończyliśmy bardzo miłym akcentem. Spotkaliśmy się w Zagnańsku, na parafialnym Festynie Dożynkowym. Była bardzo miła atmosfera i wiele atrakcji.

Powrót do powakacyjnej rzeczywistości :)

W klubie wracamy do tradycyjnych godzin pracy , tj. 13 - 19. Przypominamy , iż można u nas skorzystać z pomocy w odrabianiu lekcji, oraz można aktywnie uczestniczyć w zajęciach sekcyjnych.

Nadchodzi jesień, w tym również w naszym wystroju :)

Warsztaty z zakresu robotyki

W naszym klubie gościmy studentkę z Rosji. Podczas wizyty przygotowała ona niespodziankę dla naszych podopiecznych. Wspólnie układaliśmy konstrukcje z klocków LEGO. Powstały w ten sposób roboty , które samodzielnie się poruszały. Poniżej krótka fotorelacja:

Jesień , wrzesień i kasztany :)

Wrzesień przynosi nam dobrą, złotą aurę jesienną :) My z tej aury korzystamy i tworzymy barwne kompozycje z jesiennych skarbów :)

Wśród skarbów jesieni, nie sposób pominąć liście :) Barwne , żółte i jesienią malowane :)