Wolna Strefa

LUTY_2019

Opublikowano: 08.02.2019

To już luty :)

Po obfitującym w atrakcje styczniu przyszła pora na miesiąc luty. Miesiąc luty rozpoczął się bardzo miłym akcentem a mianowicie "FESTOSTREFĄ". To cykliczna uroczystość podczas której podopieczni placówek "Wolnej Strefy" prezentują swoje osiągnięcia i talenty :) My w tym roku przygotowaliśmy turniej - "FAMILIADA" w której udział wzięli podopieczni i wychowawcy. Zabaw była przednia, towarzyszyły nam bardzo duże pozytywne emocje :)

Poniżej barwne występy podopiecznych innych klubów :)

Barwny taniec :)

Muzyka :)

Walentynki :)

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki. Dzień w którym w sposób szczególny pamiętamy              o osobach bliskich naszemu sercu. W związku z tym wspólnymi siłami przygotowaliśmy barwne walentynkowe ozdoby - stanowiące wystrój klubu.

Urodziny klubu MS na Stoku

W czwartek 14.02.2019 r. udaliśmy się do klubu Młoda Strefa os. Na Stoku. Klub Świętował swoje 13 urodziny. Klubowiczom i kadrze pedagogicznej składamy najlepsze życzenia.

DOPINGUJEMY KORONĘ

W piątek 22.02.2019 r. delegacja naszego klubu udała się na mecz Korona Kielce kontra Pogoń Szczecin. W przerwie meczu podziwialiśmy zwycięskie drużyny Ligii Wolnych Stref minionego sezonu.

Wspólne odrabianie lekcji

Od niedawna gościmy w naszym klubie wolontariuszkę Maję. Uważni słuchacze radia "Wolna Strefa" mogli ją usłyszeć podczas jednaj z naszych audycji. Ponadto Maja bardzo chętnie pomaga naszym podopiecznym w odrabianiu lekcji.

Ostatnio w naszym klubie Julka przygotowywała projekt w ramach nauki języka Niemieckiego. Projekt dwujęzycznego plakatu prezentującego Szwajcarię. Trzymamy za Julię kciuki :)

Zapraszamy wiosnę :)

Pomalutku, delikatnie zbliża się wiosna :) Zaklinamy jej przyjście poprzez wiosenny wystrój klubu.