Wolna Strefa

MARZEC_2019

Opublikowano: 04.03.2019

Wiosno, przybywaj, zapraszamy :)

Za oknami przybywa dnia. Słońce coraz dłużej i coraz częściej gości na nieboskłonie. Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują zbliżającą się wiosnę. To już marzec. Marzec zaczynamy na wesoło - ostatkową dyskoteką, która będzie miała miejsce w klubie rodzinnym "Wolna Strefa" przy ul. Orlej.

Gra słowna ANAGRAM  :)

W ramach sekcji gier i zabaw Pani Magda zaprosiła nas do gry "ANAGRAM" w której układaliśmy jak najwięcej słówek z podanej rozsypanki liter.

Zaklinania wiosny ciąg dalszy :)

Chcielibyśmy aby wiosna zawitała do nas jak najszybciej. Na nadejście wiosny przygotowujemy się bardzo intensywnie. W ramach przygotowań na pierwszy dzień wiosny przygotowaliśmy kolorową marzannę :)

Razem dla zwierząt ze schroniska

Klubowicze w ramach zajęć plastycznych przygotowali pod okiem wychowawczyń plakat zachęcający do zbiórki karmy, żwirku oraz innych przydatnych dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dyminach produktów. 


Trochę sportu nie zaszkodzi :)

W ramach zajęć sekcji sportowej zorganizowaliśmy turniej tenisa stołowego. Każdy mógł spróbować swoich sił z wychowawcami.

Mecz towarzyski z klubem WS JNJ

W piątek 22.03.2019 r. delegacja naszych podopiecznych udała się do kompleksu sportowego przy ul. Wschodniej w Kielcach. Na miejscu rozegraliśmy towarzyski mecz piłki nożnej z klubem z ul. Nowaka Jeziorańskiego.

Wcześniej, ok godz. 13.00 odwiedziliśmy wystawę poświęconą Węgierskiemu premierowi Palowi Teleka - zasłużonemu w relacjach z Polską. Wystawa odbywała się w związku z Obchodami Dnia Przyjaźni Polsko - Węgierskiej.

Integracja międzyklubowa - turniej tenisa stołowego

We wtorek 26.03.2019 r. udaliśmy się do klubu przy ul. WS Żeromskiego, gdzie rozegraliśmy wspólnie minio turniej tenisa stołowego.

Sekcja gier i zabaw :)

Przypominamy , że w poniedziałki można do nas przyjść i wziąć udział w różnych ciekawych grach, zabawach, quizach.