Wolna Strefa

MAJ_2019

Opublikowano: 08.05.2019

Na majówkę czas :)

Dopiero co zakończyliśmy Święta Wielkiej Nocy a przed nami kolejny długi weekend - weekend majowy. W związku z tym faktem zmianie ulegają godziny pracy klubu:

1-4.05.2019 - KLUB NIECZYNNY

Niedziela, 5.05.2019 r. spotykamy się na pikniku w Parku Miejskim - Piknik RETRO

Poniedziałek, 6.05.2019 r. - udajemy się do Kieleckiego Centrum Kultury - gdzie będziemy współtworzyć Przegląd Form Artystycznych, klub czynny od godz. 10.00

Wtorek, 7.05.2019 r. ponownie udajemy się do Kieleckiego Centrum Kultury na drugi dzień przeglądu.

PIKNIK RETRO na zakończenie majówki

W niedzielę 5.04.2019 r. na zakończenie długiego majowego weekendu czekała na nas niespodzianka. Piknik jak sprzed lat. Przypomnieliśmy sobie dawne gry i zabawy, mogliśmy przeżyć magiczną podróż w przeszłość do lat dwudziestych ubiegłego wieku. Poniżej krótka fotorelacja :)

Pocztówki z dawnych lat :)

VII PRZEGLĄD FORM ARTYSTYCZNYCH 7-8 maj 2019 r.

Początek maja jest bardzo pracowity. Nasi wychowankowie wzięli czynny udział w cyklicznym przeglądzie twórczości świetlic i klubów młodzieżowych. W poniedziałkowe południe podopieczni pod okiem wychowawców zorganizowali dla zgromadzonej publiczności znany i lubiany teleturniej "FAMILIADA".

 

Dzień Europy - 9.05.2019 r.

W czwartek uczestniczyliśmy w obchodach Dnia Europy. Wydarzenie to upamiętnienia deklarację Roberta Schumana, która dała w 1950 roku początek procesowi integracji europejskiej oraz 15. rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. W związku z obchodami święta kluby młodzieżowe |"Wolna Strefa" przygotowały szereg atrakcji dla uczestników. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Ruch to zdrowie  :)

W minioną środę 15.05.2019 r. w naszym klubie odbyły się pierwsze zajęcia gimnastyczne z elementami relaksacyjnymi.

Świętokrzyskie Dni Profilaktyki 2019

W sobotę 18.05.2019r. wzięliśmy aktywny udział w organizacji festynu profilaktycznego. Wspólnie zdobiliśmy figurki, tworzyliśmy prace plastyczne o tematyce rodzinnej. Nasi podopieczni we współpracy z wychowawcami przygotowali również mini turniej wzorowany na popularnym programie "Familiada".

Najlepsze życzenia dla każdej mamy

W maju przypada jeden z najpiękniejszych dni w roku. Dzień Matki. Wszystkim mamom składamy serdeczne życzenia. Wspólnie podczas zajęć plastycznych przygotowaliśmy dla naszych mam kolorowe laurki.

Profesjonalny trening bilardowy - Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe

Dzięki uprzejmości Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Sportowego w czwartek 30.05.2019 r. zostaliśmy zaproszeni do udziału w projekcie "Bilard sportem wszystkich" , którego celem jest popularyzacja sportu bilardowego. Zabawa była przednia, wiele się nauczyliśmy i poczuliśmy co znaczy profesjonalna gra w Bilard.

Stokowy festyn

W piątek 31.05.2019 r.zakończyliśmy tydzień bardzo miłym akcentem - zostaliśmy zaproszeni do udziału w festynie, który odbywał się w klubie Wolna Strefa oś. Na Stoku. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, pogoda i humory wyraźnie dopisały.