Wolna Strefa

WRZESIEN_2019

Opublikowano: 05.09.2019

Wracamy do szkoły:)

Czas szybko mija. To co dobre - nieubłaganie się kończy. Wakacje 2019 stały się już pięknym wspomnieniem. Trzeba przyznać, iż tegoroczny wypoczynek letni był bardzo aktywny. Obfitował w liczne wycieczki, rajdy, obozy. Tak więc naładowani pozytywną energią wracamy do obowiązków szkolnych.

W związku z zakończeniem wakacji wracamy do tradycyjnych godzin pracy, t.j.

Poniedziałek - Piątek 13.00 - 19.00

Piknik sportowy & Liga Wolnych Stref

Rok szkolny rozpoczęliśmy pod znakiem aktywności sportowej. W sobotę 6.09.2019 r. uczestniczyliśmy w kolejnym sezonie Ligii Wolnych Stref.

Gry i zabawy na płycie boiska / losowanie drużyn

Mecz przyjaźni - skład mieszany :)

Zajęcia artystyczne :)

Jako, że jesień coraz bliżej postanowiliśmy zabrać się za przygotowanie wystroju jesiennego we wnętrzu klubu. Na początek w ruch poszły jesienne jeżyki :)

Porządki klubowe

Po powrocie z wakacji postanowiliśmy zabrać się za porządki w klubie. Delikatny retusz ścian, mycie, czyszczenie. Mimo pracy humory nam dopisywały :)

Kiedy już nieco odświeżyliśmy wnętrze klubu, przyszła pora na pierwsze elementy jesiennego nastroju :)

Wspólne grillowanie

Oczywiście - nie samą pracą człowiek żyje. Miło spędziliśmy czas w czwartek 12.09.2019 r. podczas wspólnego spotkania przy grillu zorganizowanego przez klub "Wolna Strefa" przy ul. Posłowickiej.

Wizyta w Muzeum Historii Kielc

W środę 18.09.2019 r. udaliśmy się do Muzeum Historii Kielc. Wizyta w placówce odbywała się w ramach realizowanego projektu historycznego.

Futurystyczny konkurs plastyczny

Nasi podopieczni przygotowują prace plastyczne na konkurs, którego motywem jest temat: "Jak będą wyglądały Kielce za 30 lat.

Dla każdego coś miłego :)

W naszym klubie każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Najmłodsza część społeczności klubowej tworzyła podczas zajęć artystycznych barwną biżuterię.

Zabawa taneczna

W piątek 20.09.2019 r. uczestniczyliśmy z zabawie tanecznej organizowanej w klubie przy ul. Nowaka Jeziorańskiego.

Dzień chłopaka

Z okazji Dnia chłopaka naszym młodzieńcom składamy najlepsze życzenia i zapraszamy ich na pyszny poczęstunek rodem w Włoch (.... no może z Pizzerii przy ul. Słonecznej) :)