Wolna Strefa

LISTOPAD_2019

Opublikowano: 06.11.2019

Listopad - czas refleksji i zadumy.

Listopad w naszej kulturze jest miesiącem bardzo refleksyjnym. To czas, kiedy towarzyszy nam rozmyślanie o przemijaniu życia, o tych, którzy odeszli. Miesiąc rozpoczyna się od dnia WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 1 listopada. 2 listopad to natomiast  dzień kiedy wspominamy wszystkich naszych bliskich zmarłych - dzień zaduszny.

 

W związku z przypadającymi świętami klub będzie czynny w następujących godzinach:

 

1 listopad - WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - Klub nieczynny

2-3 listopad - klub nieczynny

4-8 listopad - klub czynny tradycyjnie w godzinach 13.00 - 19.00

9-10 listopad - weekend - klub nieczynny

11 listopad - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - klub nieczynny

101 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W związku z przypadającą 11 listopada rocznicą odzyskania niepodległości w naszym klubie odbyła się pogadanka oraz konkurs historyczny dotyczący wiedzy o naszym pięknym kraju.

Na urodzinach :)

W piątek uczestniczyliśmy w urodzinowej dyskotece z okazji 14 rocznicy powstania klubu "Wolna Strefa" przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego. Przygotowaliśmy uroczą kartkę urodzinową, którą następnie delegacja wręczyła na ręce tamtejszej "starszyzny klubowej".

Klubowa delegacja z kartką :)

Delegacja na miejscu :)

Bal przebierańców

Pyszny tort :)

Hulanki i tańce :)

Przyroda piaskiem malowana :)

Podczas zajęć artystycznych dla grupy młodszej przygotowaliśmy prace malowane kolorowym piaskiem. Zajęcia doskonaliły sprawność naszych rąk i lekkość wyobraźni :) Zapraszamy do krótkiej fotorelacji :)

Poniżej efekty naszej pracy:

Konkurs profilaktyczny

Wiedzy o bezpieczeństwie nigdy dosyć. Lepiej zapobiegać aniżeli leczyć skutki. Tak więc w naszym klubie regularnie organizowane są konkursy i quizy wiedzy profilaktycznej.

Wręczenie nagród dla najaktywniejszych

Wspólne odrabianie lekcji

Przypominamy, iż codziennie nasi wychowawcy chętnie pomogą w odrabianiu lekcji, w przygotowaniu do zajęć. Do Waszej dyspozycji jesteśmy codziennie w godzinach 15.00 - 17.00 (sekcja edukacyjna).

Angielski w praktyce

W każdą środę w naszym klubie gościmy Aygul wolontariuszkę z międzynarodowej wymiany młodzieży. Wspólnie rozmawiamy o tradycjach, doświadczeniach. Rozmowy oczywiście odbywają się w języku angielskim.