Wolna Strefa

MARZEC_2020

Opublikowano: 03.03.2020

UWAGA UWAGA !!!

W związku z rozporządzeniem Wojewody Świętokrzyskiego od dnia 12.03.2020 do dnia 25.03.2020 r. klub będzie nieczynny w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. Jednocześnie apelujemy aby w tym okresie czasu nasi wychowankowie w miarę możliwości pozostawali w domu, unikali spotkań i zgromadzeń.


Wiosno, wiosno, przybywaj :)

Nawet się nie obejrzeliśmy a luty nam minął niepostrzeżenie. Z nadzieją spoglądamy w przyszłość w oczekiwaniu na wiosnę. My już czujemy najpiękniejszą porę roku. Powoli zagląda ona do wystroju naszego klubu.

Początek miesiąca - aktywny początek

Swój renesans w naszym klubie przeżywa bilard, piłka halowa i tenis stołowy. Turniejów i zmagań nie brakuje.

Zmagania bilardowe - grupa młodsza

Zmagania grupy męskiej - piłka halowa

Trójwymiarowe motyle 3D

W ramach przygotowań wiosennego wystroju dziś przygotowaliśmy barwne motyle, motyle w technice trójwymiarowej :) z rosnącej farby :)

Kostka fortuny - grupa młodsza :)

W ramach sekcji gier i zabaw zapraszamy na liczne turnieje i zabawy :) Na nudę nie narzekamy :)

Kalambury - dla najmłodszych :)

Wycieczka do Torunia

W piątek 6.03.2020 r. nasi wychowankowie uczestniczyli w wycieczce do Torunia. Wyjazd był formą nagrody za zaangażowanie w funkcjonowanie społeczności klubowej. Nasi podopieczni zwiedzili m.in Muzeum Toruńskiego Piernika, Dom Mikołaja Kopernika, Ratusz Staromiejski, udali się również na spektakl "Tango" w Teatrze Horzycy.

Gniotki najlepsze na stres :)

Atmosfera dookoła jest dość napięta w związku z zagrożeniem wirusowym. My jednak staramy się "nie dać zwariować". W związku z tym spod naszych rąk wyszły balonowe "Gniotki", które mają za zadanie poprawić nam humor i nieco nas zrelaksować :)