Wolna Strefa

PILNE - STAN EPIDEMII

Opublikowano: 25.03.2020

UWAGA UWAGA !!!

W związku z ogłoszonym stanem epidemii informujemy, iż nasza placówka jest nieczynna do ODWOŁANIA. Jednocześnie apelujemy do naszych wychowanków oraz ich rodzin o pozostawanie w miejscu zamieszkania. Drodzy klubowicze - to nie wakacje. To czas kiedy pozostając w domu możemy uratować czyjeś życie.

Jednocześnie zapraszamy Was do kontaktu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tam przygotowujemy dla Was całą masę atrakcji i zabaw:) Szczegóły już wkrótce na:

https://www.facebook.com/karczowkowska

Widzimy się na fejsie , do spisania zatem :)

WAŻNE !!! BEZPŁATNA POMOC PSYCHOLOGICZNA


W związku z napływającymi do nas informacjami, iż życie w warunkach kwarantanny generuje liczne problemy natury społecznej, psychologicznej, interpersonalnej - Stowarzyszenie Nadzieja rodzinie uruchomiło bezpłatną linię telefoniczną pod która można uzyskać wsparcie psychologów:   533 325 044

Szczegóły: https://nzoz.nadziejarodzinie.org.pl/bezplatna-psychologiczna-koronawirusa/

POMOC PRZY LEKCJACH / PRZYSWAJANIU NOWEGO MATERIAŁU

Podczas rozmów z wychowankami oraz ich rodzicami otrzymujemy liczne uwagi dotyczące olbrzymiej ilości materiału szkolnego do przyswojenia. W związku z powyższym oferujemy naszym wychowankom pomoc w odrabianiu lekcji on - line. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na komunikatorze fb.

 

Szczegóły:

https://www.facebook.com/karczowkowska/posts

My wciąż aktywni

W związku z trwającą epidemią koronowirusa niestety nie możemy spotykać się na żywo. Ale mamy przecież media społecznościowe. Na facebook'u wiele się dzieje. P. Magda z p. Kasią zapraszają na plastyczne "TOUTORIALSY" w tematyce świątecznej.

efekty pracy - instruktarzu:

Szczegóły na:

https://www.facebook.com/karczowkowska/videos/728341011239326/

 

Sekcja radiowa też działa :)

Informujemy, iż już w najbliższy poniedziałek będzie można wysłuchać audycji przygotowanej przy zdalnym wsparciu naszych podopiecznych :) O szczegółach jeszcze poinformujemy na fb :)

Szczegóły na:

https://www.facebook.com/karczowkowska/posts