Wolna Strefa

LUTY_2021

Opublikowano: 02.02.2021

Idzie luty - podkuj buty :)

Rozpoczynamy luty. Stare powiedzenie głosi, iż luty potrafi nieźle dopiec z pogodą. Wiele wskazuje na to, iż w tym roku poznamy prawdziwe oblicze zimy - mroźne i śnieżne. Ale dla nas to także okazja do świetnej zabawy.

 

Wiosenny klimat :)

Pogoda za oknem wyraźnie zaczyna przypominać, że wiosna się zbliża :) My też poczuliśmy ten klimat - więc powstały barwne girlandy - kurczaki :) Sami zobaczcie :)

Międzynarodowy dzień walki z depresją

Co roku w dniu 23.02.2021r. obchodzony jest dzień walki z depresją. W związku z tym w naszym klubie przeprowadziliśmy warsztaty dotyczące tej trudnej i niebezpiecznej choroby. Wskazaliśmy jak można pomóc osobom borykającym się z tą chorobą.


Sto lat dla Bartka

Tym razem naszym solenizantem jest Bartek. Jemu śpiewamy sto lat i życzymy wszystkiego najlepszego :)

Piątkowy misz - masz

Jak w każdy piątek oddajemy się naszym ulubionym aktywnościom, które mają na celu nas zrelaksować i wprawić w dobry humor. Jednocześnie dbamy o to aby nikt się nie nudził :)

Nowy cykl z serii - moje ulubione zwierzątka

Nasi klubowicze postanowili się pochwalić na zdjęciach swoimi domowymi pupilami. Na pierwszy ogień startuje Julka ze swoim żółwiem oraz owczarkiem - ATANEM :)

 

Konkurs walentynkowy

Nasi wychowankowie wzięli udział w konkursie na najciekawszy wiersz walentynkowy. Prace konkursowe zostały przesłane do klubu przy ul. Oboźnej. Jak widać twórczość może przysporzyć wielu pozytywnych i zabawnych doznań :)

Szczegóły konkursu na naszym fb :)

Po szczegóły kliknij TUTAJ

Tłusty czwartek

Jak co roku jest taki dzień, w którym nikt nie liczy kalorii, kiedy każdy pączek jest na wagę złota. U nas też tak było. Dużo rozmawialiśmy, aktywnie spędzaliśmy czas i była słodka niespodzianka :)


Dzień pizzy :)

Luty jest bardzo ciekawym miesiącem. 9 dnia tego miesiąca przypada dzień pizzy :) A tuż potem mamy tłusty czwartek :) Fajny jest ten luty, tylko trochę mroźny :) Na zdjęciach poniżej krótka prezentacja o historii pizzy oraz szybki konkurs wiedzy o tym przysmaku :)

 

 

Nie dajemy się pogodzie

Pomimo, iż pogoda za oknem jest niezbyt sprzyjająca - to my się nie dajemy. Oddajemy się aktywnościom które nas rozwijają. Świetnie się bawimy i przy okazji dowiadujemy się czegoś nowego :)

Zebrała się również "Radiowa paczka spod Karczówki" aby omówić koncepcje audycji radiowych na najbliższy miesiąc.Dołączyła do nas p. Ewa aby podzielić się swoimi pomysłami w tej tematyce :)

 

 

Grunt to dobra promocja

Wspólnie przygotowaliśmy prosty plakat zachęcający naszych wychowanków do słuchania radia Wolna Strefa :) Sami spójrzcie :)

Sto lat - znowu śpiewamy :)

Najlepsze życzenia dla Karola przesyłamy. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Karolu :)

 

To tak jeszcze w klimacie radiowym :)

W naszym klubie na bieżąco trwają nagrania nowych audycji. Tym razem przygotowaliśmy słuchowisko na temat naszych domowych zwierzątek. Audycja zostanie zwieńczona konkursem... ale wszystko w swoim czasie :) Tymczasem do zdjęć pozuje współtwórczyni audycji - Wiktoria wraz ze swoim przyjacielem Kodim :)

 

Śpieszymy z radosną wiadomością :)

Nasz klubowicz Oskar - otrzymał nagrodę za zajęcia III ego miejsca w konkursie organizowanym przez Radio Wolna Strefa. Odpowiedział na kilka pytań do audycji i.... udało się :) Zachęcamy Was do słuchania audycji i klikania w następujące linki:

Słuchaj nas - klikasz i słuchasz radia :)

Znajdź nas na fb - zapraszamy do śledzenia radiowego profilu fb :)

Brawo dla zwycięzcy :)