Wolna Strefa

MARZEC_2021

Opublikowano: 02.03.2021

Zabawy na świeżym powietrzu

Korzystając z pięknej pogody postanowiliśmy udać się do parku na Karczówce. Tam zajączek dla naszych milusińskich przygotował słodkie niespodzianki :)

 

Sto lat dla Oskara

Oskar - to jeden z tych podopiecznych który rozwijał się razem z naszą "Wolną Strefą" od prawie dekady. Tym głośniej i radośniej śpiewamy mu sto lat :) Poniżej fotorelacja z urodzin :)


Wiosenne porządki

Jak na wiosnę przystało postanowiliśmy nieco posprzątać wspólnie teren wokół klubu. Wspólne sprzątanie zostało poprzedzone pogadanką dot. "bycia eko".

 

 

Startujemy z nową sekcją :)

Pani Kasia zaprasza wszystkich chętnych to uczestnictwa w sekcji "Rusz się człowieku". Podczas zajęć zgłębimy wiedzę o turystyce, aktywnym wypoczynku i będziemy się świetnie bawić. Zajęcia będą się odbywały w piątki i poniedziałki.

Wiosenna moda :)

Idzie wiosna - więc pora na ogrodniczki :)

Sekcja artystyczna

W naszym klubie nie można się nudzić. Jak widać zawsze coś się dzieje. Poniżej fotki z zajęć plastycznych podczas których tworzymy wiosenne kartki świąteczne, kolorujemy, wycinamy i przede wszystkim świetnie się bawimy.

Może coś obejrzymy ?

Na auli wyświetlamy prezentacje, uczymy się i bawimy. Czasami do sali plastycznej zagości też matematyka.

Misz masz wiosennych aktywności

Chociaż pogoda jeszcze nie do końca wiosenna my nie dajemy się nudzie. Bawimy się i spędzamy miło czas :) Sami zobaczcie co porabiamy :)

Kostka fortuny i Chińczyk:

Przygotowujemy prace na konkurs radiowy:

Spędzamy aktywnie czas:

Uczestniczymy w warsztatach z okazji dnia mózgu:

Uczymy się:

Oczywiście świetnie się bawimy:

Mafia atakuje :)

W klubie dużą popularnością cieszy się sekcja gier i zabaw. W końcu jakoś trzeba się rozruszać po nauce zdalnej. Wśród starszych klubowiczów na nowo odżyło zamiłowanie do gry w .... mafię :) Sami zobaczcie jak się bawimy :)

 

Napływ wiosennej energii :)

Jako, że mamy już prawie połowę miesiąca marca - chcemy powiedzieć, że energia nas rozpiera. Zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji z naszego klubowego misz - maszu :) Turnieje bilardowe, tenisa stołowego, gry i zabawy, wygibajtus, eurobiznes, bierki. Nauka i zabawa w jednym.


Najlepsze życzenia dla Pań :)

Wszystkim kobietkom z okazji ich święta składamy najlepsze życzenia. W dniu 8.03.2021 r. przygotowaliśmy warsztaty o tematyce kobiecej. Dla dziewcząt chłopcy przygotowali również pyszną niespodziankę ;)

Spotkanie integracyjne :)

W piątek, 5.03.2021 r. odbyły się w naszym klubie zajęcia integracyjne. Sami spójrzcie na fotorelację :)

 

Z nami nie można się nudzić :)

Sporo się u nas dzieje ostatnimi dniami. Wspólnie przygotowujemy piniatę Spongebob'a Grunt to dobra zabawa i humor przy pracy. Sami spójrzcie :)

 

Ruch to zdrowie

Bez wątpienia trochę ruchu i aktywności jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Staramy się dokładać wszelkich starań aby aktywność była naszą codziennością. Działamy na różnych polach - sportowym, artystycznym, radiowym. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :)

Sto lat :)

Najlepsze życzenia dla p. Beaty :)

Coraz bliżej wiosna :)

Wszyscy czujemy już zbliżającą się wiosnę. W tym klimacie powstają także nasze prace. Prace te zostaną przesłane na konkurs ogłoszony przez Opolską Fundację Inicjatyw Międzynarodowych. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować pracę plastyczną w postaci ciekawego i oryginalnego projektu kartki wielkanocnej.

Efekty pracy: