Wolna Strefa

KWIECIEN_2021

Opublikowano: 01.04.2021

100 LAT ŚPIEWAMY :)

Z najlepszymi życzeniami udajemy się do Julii i Marysi. Życzymy im wszystkiego najlepszego i wiele uśmiechu na twarzach :) Powodzonka :)

Sesja fotograficzna

W poniedziałek 12.03.2021 r. gościli u nas panowie fotografowie. Przygotowali oni dla nas sesję zdjęciową, podczas której powstały barwne zdjęcia - które w przyszłości będą współtworzyły nową stronę internetową. Było jak w prawdziwej sesji :) Sami spójrzcie :)

Śpiewamy sto lat solenizantowi :)

Wszystkiego dobrego dla naszego Filipa :) Sto lat i odwagi w drodze ku pięknej dorosłości :)Poniżej krótka fotorelacja :)

Wspomnień czar dla Filipa :)

Tuż po świętach Filip obchodził swoje 16-te urodziny. W związku z tym faktem p. Kasia przygotowała kilka fotek przywołujących ciekawe momenty z życia społeczności klubowej z udziałem Filipa :) Sami spójrzcie :) Filipowi zaś życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.


Świąteczny początek miesiąca :)

W tym roku początek miesiąca kwietnia był wyjątkowy ze względu na fakt, iż w tym czasie przypadły święta Wielkiej Nocy. W tym też klimacie przywitaliśmy nowy miesiąc. Wspólnie obejrzeliśmy prezentację o świątecznych obyczajach w Polsce i na świecie. Rozwialiśmy, bawiliśmy się, sprawdzaliśmy swoje sportowe umiejętności i korzystaliśmy z pięknej pogody. Jak było ? Sami zobaczcie :)

Świąteczna prezentacja i pogadanka

Sportowa wyprawa :)


Rozgrywki w badmintona


Odrobina szaleństwa - grupa starsza :)

 

Najlepsze życzenia Świąteczne

Wszystkim naszym klubowiczom oraz ich rodzinom najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy.

Przypominamy, iż w okresie Świątecznym klub będzie pracował według następującego harmonogramu:

01.04.2021 (CZWARTEK) klub czynny w godzinach: 10.00 - 16.00

W dniach 02.04.2021 - 05.04.2021 (Wielki Piątek, Sobota Wielkanocna, I - wszy dzień Świąt oraz Poniedziałek Wielkanocny) - KLUB NIECZYNNY

06.04.2021 WTOREK - klub czynny: 10.00 - 16.00