Wolna Strefa

MAJ_2021

Opublikowano: 30.04.2021

Droga mamo :)

Z okazji Dnia Matki zorganizowaliśmy w Naszym klubie spotkanie dla mam. Podczas spotkania bawiliśmy się, ciekawie spędzaliśmy czas i na nowo cieszyliśmy się swoją obecnością :)

Od miesiąca maja realizujemy w Klubie dwa projekty;

1.  "Zanim będzie za późno"

2. "Wolni od substancji psychoaktywnych".

Oba projekty mają na celu nauczyć dzieci, młodzież i ich otoczenie reagowania w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwu, wzbogacić w wiedzę o substancjach groźnych dla zdrowia  oraz pokazać alternatywne zachowania, które zastąpią nudę na podwórku i pozwolą postawić na rozwój swoich zainteresowań i pasji. Poniżej prezentujemy pierwsze efekty naszych działań :) Miłego oglądania :)

W maju nie można się nudzić :)

Piękna pogoda przywitała nas za oknem , więc dała nam dużo dobrej energii. Gramy na zewnątrz we wszystkie możliwe gry. Obecnie największy boom jest na siatkówkę :) Dziewczęta zaś postanowiły przygotować układ taneczny z krótkim przesłaniem :)

Uwaga - ważne tematy... warto o nich rozmawiać

Piątego maja corocznie obchodzony jest Dzień Walki Z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Przeprowadziliśmy tego dnia rozmowy przybliżające Klubowiczom trudności, z jakimi zmagają się osoby niepełnosprawne. Następnie nasi młodzi redaktorzy radia Wolna Strefa przygotowali na ten temat audycję. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziecie mieli okazję ich posłuchać. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

 

Miłe zakończenie kwietnia i początek maja :)

W naszym klubie zorganizowaliśmy spotkanie integracyjno - promocyjne - "Zaproś swojego znajomego". Tego dnia obchodziła również urodziny jedna z naszych klubowiczek - Gabrysia. Sto lat :)

UWAGA UWAGA

Godziny pracy klubu w okresie weekendu majowego"

1,2 maja - weekend (sobota, niedziela) - klub nieczynny

3 maja (poniedziałek) - KLUB NIECZYNNY

Zapraszamy już we wtorek od 13.00 :)

Do miłego zobaczenia